• variable-speed
 • easy-to-use
 • long-lifetime

6 причини зошто треба да Избери жад

Се фокусира на прочистување на базенот и вашиот живот
 • бренд ефект
  бренд ефект
  Од 1986 година, Кина водечки мотор производителот. Jade развиена базен пумпа со своите напредни мотор технологија и има освоено добар углед во светот во последните 5 години.
 • Висок квалитет
  Висок квалитет
  ETL, CETL, CE, ROHS, ЦИК сертификати итн Сите компоненти се донесе на квалификувани материјали. 100% проверка на квалитет и издржливи тестирање за секој производ пред пратката.
 • конкурентна цена
  конкурентна цена
  производство на големи и добро обучени работници се намалат трошоците во голема мера, жад производи снабдување на најконкурентна цена, за да ве натера да стане најконкурентна продавачот во вашиот регион.
 • Краток Водач Време
  Краток Водач Време
  Неколку големи прецизен автоматски машини за да ви помогне да се брза нарачки во кратко време. Ние може да има вашиот итните нарачки подготвени за само 1 недела.
 • Корисникот Пријателски производи
  Корисникот Пријателски производи
  Досетливите дизајн производи доведе до лесно инсталација и одржување, да помогне да се намали враќа предизвикани од тешки работи.
 • Услуги на клиентите
  Услуги на клиентите
  Врвот на продажбата со професионални вештини да направи да никогаш не се чувствуваат тешко да се комуницира со една фабрика, сите жад кадар ќе застане со вас, да одговарате вашето барање и да го решите вашиот проблем, без оглед на пред-продажба и по продажбата.

ПРОИЗВОДИ ЦЕНТАР

Жад производи изложбен салон

 

 

 

Voices на нашите клиенти

 • Се смета Jade како еден од нашите алтернативни снабдувачи последните неколку години и единственото место судењето мали наредби. Се чини дека нивните производи се доволно добри за да ги задоволи нашите клиенти, гледам малку се враќа од нашите клиенти. Многумина од ...
  Хауард Clancy, дистрибутер во Австралија
 • Jade ги задоволува нашите потреби совршено. Тие се во состојба да ни обезбеди со кориснички бои и изглед за пумпи и филтри, иако ние не ги купуваат многу во секој ред. Јас се чувствуваат ценети со оваа иновативна компанија.
  Вилијам Кинг, базен градител и mainta ...
 • тоа е одлично да се работи со Jade, јас сум особено импресиониран од нивната одлична по продажба на услуги! Имавме проблеми во појавување на нивните мотори со оригинални влажни страни на нашите клиенти и побара помош. Воопшто не мислам дека тоа ...
  Liberato Guzman, дистрибутер во САД

прес-центар

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !