56J тркалезна прирабница двојна напон Замена на мотор

Краток опис:

Кул работи

● Долг работен век

● Не вибрации

Тивка работа


 • Порт: Жеџијанг
 • детали за производот

  Тагови производ

  Женг Кул работи

  Женг долг живот

  Женг без вибрации

  Женг тивка работа

   

  Точка бр L1 L2
  JM2072 10.39 "(264mm) 12.17 "(309mm)
  JM2102 10,79 "(274mm) 12.56 "(319mm)
  JM2152 11.38 "(289mm) 13.15 "(334mm)

  Apprived од ETL, CE, ROHS

  Обезбеди со 12 месеци гаранција и долго маркетинг поддршка

  Точка бр Напон Херц HP SF Вкупно HP засилувачи RPM вратило Заштита од преоптоварување
  JM1072 115/230 60  0.75 1.7 1.3 13 / 6,5 3450 навој AUTO 
  JM1102  115/230 60  1.0 1.8 1.8 15 / 7,5  3450 навој  AUTO
  JM1152 115/230 60 1.5 1.5 2.2 18.6 / 9.3  3450 навој AUTO

  Мали наредби дозволено без MOQ граница.

  45 дена за испорака ветува со екстра 1% попуст на одложување 1 недела, 2% попуст за одложување 2 недели ......

  Competitve цена во споредба со другите продавачи со ист квалитет и услуга. • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !