Контактирајте не

Jade базен технологија копродукции, ООД

адреса

Бр.17 Shangqiao патот, Xiwu Стрит, Fenghua, Ningbo, Жеџијанг, Кина

телефон

Тел: +86 574 28525988

Мобилен: + 86-136-5584-5675

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !