• variable-speed
 • easy-to-use
 • long-lifetime

6 Arsyet Pse ju duhet të zgjidhni Jade

Fokusimi në pastrimi pishinë tuaj dhe jetën tuaj
 • Efekti markë
  Efekti markë
  Që nga viti 1986, Kina prodhues kryesor motor. Jade zhvilluar not pompë pishinë me teknologjinë e saj të përparuar motorike dhe ka fituar një reputacion të mirë në të gjithë botën në 5 vitet e fundit.
 • Cilesi e larte
  Cilesi e larte
  ETL, CETL, CE, RoHS, çertifikatat e KQZ-së etj Të gjitha komponentët miratuar materialet kualifikuar. 100% kontroll të cilësisë dhe testimi të qëndrueshme për çdo produkt para se të dërgesës.
 • konkurruese Price
  konkurruese Price
  të prodhimit në shkallë të madhe dhe punëtorë të trajnuar mirë të zvogëlojë koston në masë të madhe, produktet e furnizimit Jade në çmim më konkurrues për të bërë ju të bëhet shitësi më konkurrues në rajonin tuaj.
 • Koha e shkurtër Lead
  Koha e shkurtër Lead
  Disa makina të mëdha të sakta automatike të ndihmojë për të nxitojnë urdhërat në kohë të shkurtër. Ne mund të kemi urdhërat tuaj urgjente gati në vetëm 1 javë.
 • User Friendly Products
  User Friendly Products
  Produktet zgjuar dizajn të çojë të lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen, të ndihmojë për të zvogëluar kthimit shkaktuara nga veprojnë vështirë.
 • shërbimi ndaj klientit
  shërbimi ndaj klientit
  Shitjet Top me aftësi profesionale të bëjë që ju kurrë nuk ndjehen të vështirë për të komunikuar me një fabrikë, i gjithë stafi JADE do të dalë nga ju, të përgjigjeni kërkesën tuaj dhe të zgjidhë problemin tuaj, pa marrë parasysh se para-shitjes ose pas-shitjes.

PRODUKTET CENTER

JADE PRODUCTS sallë ekspozite

 

 

 

Zërat të klientëve tanë

 • I konsideruar Jade si një nga furnizuesit tanë alternative disa vjet dhe vetëm urdhërat vend gjykimit të vogla fundit. Duket produktet e tyre janë mjaft të mira për të kënaqur klientët tanë, unë shoh kthimit pak nga klientët tanë. Shumë prej ...
  Howard Clancy, një distributori në Australi
 • Jade plotëson nevojat tona të përkryer. Ata janë në gjendje të na japin me ngjyra të përshtatur dhe pamjen për pompa dhe filtra edhe pse ne nuk do të blej më shumë në çdo mënyrë. Unë ndjehen të vlerësuar nga kjo kompani inovative.
  William King, Një ndërtues pishinë & mainta ...
 • ajo është e madhe për të punuar me Jade, unë jam i impresionuar veçanërisht nga e tyre të shkëlqyer pas shitjes shërbimi! Ne kemi pasur probleme në përputhen motors tyre me anët origjinale klientëve tanë lagësht dhe kërkoi ndihmë. Pak nuk mendoj se ...
  Liberato Guzman, Një distributor në SHBA

LAJME CENTER

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !