12 "(300mm) Filter Sand dhe Sistemi Pump

Përshkrim i shkurtër:

250kpa max presion pune.

● 5 mënyra valvula dial përfshirë filtrimit, backwash, pije, mbeturinat, të mbyllura.

● korrozioni-provë dhe trupin UV-rezistente.

● pompë Standard dhe bazën e fortë filter, lehtë për të instaluar dhe të shërbimit.

● Underdrain me laterals anësore-slotted tërheq ujë në mënyrë të barabartë në të gjithë diametër plotë të shtratit rërë për rrjedhjen më të lartë, filtrimit të mirë, ciklet më të gjatë dhe backwashing më efikas.

● Të përshtatshme për pishina të të gjitha llojeve dhe madhësive.


 • Port: Zhejiang
 • Detail Product

  Produkt Tags

  zheng 250kpa max presion pune.

  zheng 5 mënyrë valvul dalje përfshirë filtrimit, backwash, pije, mbetjeve të mbyllura.

  zheng Korrozioni-provë dhe trupin UV-rezistente.

  zheng pompë standarde dhe bazë të fortë filter, lehtë për të instaluar dhe të shërbimit.

  zheng Underdrain me laterals anësore-slotted tërheq ujë në mënyrë të barabartë në të gjithë diametër plotë të shtratit rërë për rrjedhjen më të lartë, filtrimit të mirë, ciklet më të gjatë dhe backwashing më efikas.

  zheng Të përshtatshme për pishina të të gjitha llojeve dhe madhësive.


  Item Nr A B C D
  J0180212 600mm 300mm 322mm 38mm
  J0180412 600mm 300mm 322mm 38mm

   

  Item Nr A B
  J0180212 600mm 500mm
  J0180412 600mm 500mm

   

   

  Apprived nga ETL, CE, RoHS

  Japin me 12 muaj garanci dhe mbështetje gjatë marketingut


  5-Pozita Top-Mount Valve

  Materialet e sigurisë për të gjitha pjesët, tank bërë nga HDP


  Të qëndrueshme të lartë Flow laterals

  Simple, matës presioni intuitive për të shpejtë të inspektojë

  urdhërat e vogla lejohet pa kufi moq.

  45 ditë ofrimit premton me shtesë zbritje 1% në 1 javë vonesë, 2% zbritje për 2 javë vonesë ......

  çmimi competitve në krahasim me shitësit të tjera me të njëjtën cilësi dhe shërbim.

  Item Nr Përshkrim herc Filter Area Sand Kërkohet Shkalla e rrjedhjes Pipe Size
  J0180212 300mm Diametri i filtrit me pompë 180W 50 0.07 m² 20 kg 4 m³ / h 38mm
  J0180412 12 "Filter diametër me pompë 0.25hp 60 0.8 sq.ft.  44 lbs 18 GPM  1 1/2 "

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !