4 Series Dy-shpejtësi mbi tokë Pump

Përshkrim i shkurtër:

Dy shpejtësi mbi tokë pishinë pompë.

● Shkalla e lartë e rrjedhjes e bën atë më efikas në pishinë pastrim.

● A shih-Gjatë gjithë mbuluar me cam-lock kapak për të shpejtë të inspektojë dhe të shërbimit mjet pa.

● Shporta sitë me brinjë të brendshme siguroj rrjedhin kur e mbushur me gjethe dhe mbeturinat.

● motor të teknologjisë së lartë me materiale të kualifikuar japin me drejtimin e freskët dhe jetën më të gjatë.

 


 • Port: Zhejiang
 • Detail Product

  Produkt Tags

  zheng Dy shpejtësi mbi tokë pishinë pompë.

  zheng Shkalla e lartë e rrjedhjes e bën atë më efikas në pishinë pastrim.

  zheng A shih-Gjatë gjithë mbuluar me cam-lock kapak për të shpejtë të inspektojë dhe të shërbimit mjet pa.

  zheng Shporta sitë me brinjë të brendshme siguroj rrjedhin kur e mbushur me gjethe dhe mbeturinat.

  zheng motor të teknologjisë së lartë me materiale të kualifikuar japin me drejtimin e freskët dhe jetën më të gjatë.

   

  Item Nr L
  J03704 13.54 "(344mm)
  J05504 13.82 "(351mm)
  J07504 14.06 "(357mm)
  J11504 14.80 "(376mm)

  11

  Apprived nga ETL, RoHS

  Japin me 12 muaj garanci dhe mbështetje gjatë marketingut

  PERFORMANCE CURVE

  SPECIFIKIMET TEKNIKE

   

  Item Nr tension herc HP amps Shkalla e rrjedhjes Pipe Size
  J03704 115 60 0.5 8.5 / 3.8 75/30 GPM 1 1/2 "
  J05504 115 60 0.75 9.2 / 4.1 84/37 GPM 1 1/2 "
  J07504 115 60 1.0 12 / 5.4 88/40 GPM 1 1/2 "
  J11504 230 60 1.5 7 / 3.2 90/42 GPM 1 1/2 "

  urdhërat e vogla lejohet pa kufi moq.

  45 ditë ofrimit premton me shtesë zbritje 1% në 1 javë vonesë, 2% zbritje për 2 javë vonesë ......

  çmimi competitve në krahasim me shitësit të tjera me të njëjtën cilësi dhe shërbim.

  Jo. Përshkrim Item #
  1 Kapaku dhe përforcon Unaza JR05501001
  2  O-unazë  JR05501002
   3  shportë  JR05501003
   4  sitë shtresë e jashtme  JR03703004
   5  Drain Plug  JR05501005
   6  Clip-bajonetë  JR03703006
  7  Difuzori, O-unazë  JR03703007
  8 Vidhos JR03703008
  9 Diffuser JR03703009
  10 Pompë strehim të O-unazë JR03703010
   11  Shtytës për J03704 shtytës për J05504

  Shtytës për J07504

  Shtytës për J11504

   JR03703011 JR05503011

  JR07503011

  JR11503011

  12  Pump Strehimi  JR03703012
  13  Motor për J03704 motorike për J05504

  Motor për J07504

  Motor për J11504

  JM03704 JM05504

  JM07504

  JM11504

  14 Shaft Seal JR05501014

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !