8 Series Super Flow Pump

Përshkrim i shkurtër:

● pompë Super i fuqishëm për të gjitha llojeve dhe madhësive pishinë, Spas në-terren.

● Big sitë zorrë lejon rrjedhjen e lartë e ujit.

● Shporta sitë me brinjë të brendshme siguroj rrjedhin kur e mbushur me gjethe dhe mbeturinat.

● rast One-copë pa bulonave të siguruar funksionimin super të qetë.

● motor të teknologjisë së lartë me materiale të kualifikuar japin me drejtimin e freskët dhe jetën më të gjatë.

● Të përshtatshme për të gjitha llojeve dhe madhësive pishinë, Spas në-terren.


 • Port: Zhejiang
 • Detail Product

  Produkt Tags

  zhengpompë Super i fuqishëm për të gjitha llojeve dhe madhësive pishinë, Spas në-terren.

  zheng Big sitë zorrë lejon rrjedhjen e lartë e ujit.

  zheng Shporta sitë me brinjë të brendshme siguroj rrjedhin kur e mbushur me gjethe dhe mbeturinat.

  zheng One-copë rast pa bulonave të siguruar funksionimin super të qetë.

  zheng motor të teknologjisë së lartë me materiale të kualifikuar japin me drejtimin e freskët dhe jetën më të gjatë.

  zheng Të përshtatshme për të gjitha llojeve dhe madhësive pishinë, Spas në-terren.

  Item Nr L
  J18008 12,72 "(323mm)
  J20008 13.54 "(344mm)

  11

  Apprived nga ETL, RoHS

  Japin me 12 muaj garanci dhe mbështetje gjatë marketingut

  PERFORMANCE CURVE

  SPECIFIKIMET TEKNIKE

   

  Item Nr tension herc të dhëna prodhim amps Shkalla e rrjedhjes Pipe Size
  J18008 220-240 50 1600w / 2HP 1150w / 1.5Hp 5.9 28 m³ / h 2 "(50.8mm)
  J20008 220-240 50 2200W / 3HP 1500W / 2HP 8.2 32 m³ / h 2 "(50.8mm)

  urdhërat e vogla lejohet pa kufi moq.

  45 ditë ofrimit premton me shtesë zbritje 1% në 1 javë vonesë, 2% zbritje për 2 javë vonesë ......

  çmimi competitve në krahasim me shitësit të tjera me të njëjtën cilësi dhe shërbim.  Jo. Përshkrim Jo. Përshkrim
  1 kapak 10 Pompë strehim të O-unazë
  2  O-unazë 11 Pump Strehimi
   3  sitë shtresë e jashtme 12 Pump Strehimi vidë
   4  Drain Plug 13 Pump Cover
   5 Difuzori, O-unazë 14 Motor O-unazë
   6  Diffuser 15 Vidhos
  7 shtytës Cover 16 motor
  8  shtytës 17 shportë
  9 Shaft Seal 18 zgarë
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !