Automatic Pool Cover Pump

Përshkrim i shkurtër:

J01803 pishinë zhytes / spa mbuluar drainer

● Designed për largimin e ujit nga pishinë mbulon

● Ndërtuar e hi-ndikimit korrozioni rezistente plastike

● gji shqyrtohen dhe baza për të parandaluar trupat e ngurtë të mëdha për të hyrë në pompë

● E pajisur me një mbrojtës automatikisht rivendosjes termik

● Sigurimi me 12 muaj garanci dhe mbështetje gjatë marketingut


 • Port: Zhejiang
 • Detail Product

  Produkt Tags

  zheng J01803 zhytes mbuluar pishinë / spa drainer

  zheng Designed për largimin e ujit nga pishinë mbulon

  zheng Ndërtuar e hi-ndikimit korrozioni plastike rezistente

  zheng gji shfaqen dhe baza për të parandaluar trupat e ngurtë të mëdha për të hyrë në pompë

  zheng E pajisur me një mbrojtës automatikisht rivendosjes termik

  zheng Japin me 12 muaj garanci dhe mbështetje gjatë marketingut

   

  Furnizimi me energji elektrike e kërkuar 115v, 60Hz
  Fuqia kali  0.25HP
   Liquid Temp.Range  Max.77˚F (25C)
   Pozita operacion  vertikale
   Individual Branch Circuit Required  15Amp
   Thellësia operativ filluar Min  3/4 "
   Niveli i ujit Ending Max  1/4 "
  shkarkim 1 "NPT (25mm)

  Përshkrim

  Kjo pompë Plotësisht automatike fillon çdo 2-1 / 2 minuta dhe shkon për 5 sekonda. Nëse shqisat nuk ka ujë, ai ndalon. Nëse shqisat ujë, ajo vazhdon të drejtuar derisa uji është derdhur deri në 1/4 "të thellë. Ajo pastaj shkon në një 7-minuta cikël të shpejtë-zbulimit, duke filluar 4 herë minuta e parë, dy herë minutë e dytë, dhe një herë në minutë për 4 minuta të ardhshëm. Nëse nga kontrolli i fundit nuk e ka zbuluar ujë, ajo rifillon cikli i saj (rrjedhshëm 5 sekonda çdo 2-1 / 2 minuta) deri sa ajo ndjen ujë përsëri.

  GPH (LPH) në këmbët total (M)

   

  3 ' (0,91) 5 ' (1,52) 10 ' (3,05) 15 ' (4.57) 18 ' (5,49) 20 ' (6,09) 22 ' (6,70)
  1600gal (6057L) 1524gal (5769L) 1260gal (4770L) 924gal (3498L) 648gal (2453L) 372gal (1408L) 0gal (0L)

  urdhërat e vogla lejohet pa kufi moq.

  45 ditë ofrimit premton me shtesë zbritje 1% në 1 javë vonesë, 2% zbritje për 2 javë vonesë ......

  çmimi competitve në krahasim me shitësit të tjera me të njëjtën cilësi dhe shërbim.

   
   
   

  Jo. Përshkrim
  1 bazë
  2 ekran
   3 Shield
  4 shtytës
  5 motor

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !