FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

FAQs për Company

Si mund të siguruar cilësinë e produkteve tuaja?

Ne kemi krijuar një zinxhir të përsosur të furnizimit përbëhet nga shitësit filtrated rreptësisht të shkëlqyera dhe çdo produkt do të testohen para se të nisej fabrikën tonë.

A keni ndonjë certifikata e cila është e nevojshme në tregun tonë?

Po, të gjitha produktet tona janë ETL / CETL / CE / RoHS / KQZ certifikuar. Ne gjithashtu mund të aplikojnë për certifikatë të veçantë që është e nevojshme në tregun tuaj.

A japin mostra? është i lirë apo jo?

Mostrat janë në dispozicion për ju, por duhet të paguhen. Faleminderit për mirëkuptimin tuaj me mirësi.

Si në lidhje me kushtet e pagesës?

T / T është më e rekomanduar, Paypal / Western Union / LC dhe kushtet e tjera të pagesës janë gjithashtu të pranueshme

A mund të bëjmë OEM për ne?

Po, ne ofrojme me OEM, ODM, OBM për të përmbushur kërkesat të ndryshme të biznesit tuaj.

Sa është garanci juaj?

Ne ofrojmë me 12 muaj garanci që mallrat të largohen fabrikën tonë. Ne gjithashtu sigurojnë me marketing afat-gjatë dhe pas-shitjes mbështetje, inxhinier profesional do të ndihmojë për të rekomandojë produktet më të përshtatshme pas duke studiuar kërkesat e klientëve tuaj, dhe rregulloje zgjidhje për asnjë nga kërkesat tuaja të veçanta

FAQs për Produkte

Pse veprat e mia pompë me një zhurmë me zë të lartë dhe me motor të bëhet shumë e nxehtë?

Zakonisht ajo është shkaktuar nga transportit të dhunshme, e Bents bosht dhe helikë fërkon me stator kur motori është i rrjedhshëm. Ju lutem kontrolloni nëse paketa është në gjendje të mirë, kur pompë arrin ju.

Pse pompë im tërheq pak ujë?

Nëse pompë gjithashtu e bën një zhurmë të çuditshme, kur mezi tërheq ujin, ju lutemi të çmontimit pompë dhe kontrolloni nëse shtytës është mbërthyer nga gurë të vegjël. Kjo mund të ndodhë në pishina të reja të ndërtuara, kur ju instaloni pompë pa pastër nga gurë të vegjël. Në qoftë se nuk ka asnjë zhurmë të çuditshme, ju lutem kontrolloni nëse ju keni instaluar atë siç duhet, kjo mund të ndodhë kur pajisjet tuaj vakum dështon.

motor im pompë djegur, si mund të ndodhë kjo?

Ju lutem kontrolloni nëse keni Wired gabuar tension në një pompë të tensionit të dyfishtë.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !