Pump vogël me para-filtër

Përshkrim i shkurtër:

● pompë të vogël me para-filtër për pishina ekonomike të vogla.

● Të përshtatshme për pishina, peizazhit artificiale ujëvarë etj

● motor të teknologjisë së lartë me materiale të kualifikuar japin me drejtimin e freskët dhe jetën më të gjatë.


 • Port: Zhejiang
 • Detail Product

  Produkt Tags

  zheng pompë e vogël me para-filtër për pishina ekonomike të vogla.

  zheng Të përshtatshme për pishina, peizazhit artificiale ujëvarë etj

  zheng motor të teknologjisë së lartë me materiale të kualifikuar japin me drejtimin e freskët dhe jetën më të gjatë.

   

  tem No. L
  J01802 9,5 '(240mm)
  J02602 9,5 '(240mm)
  J01804 9,5 '(240mm)
  J02604 9,5 '(240mm)

  11

  Apprived nga ETL, RoHS

  Japin me 12 muaj garanci dhe mbështetje gjatë marketingut

  PERFORMANCE CURVE

  SPECIFIKIMET TEKNIKE

   

  Item Nr tension herc të dhëna prodhim amps Shkalla e rrjedhjes Pipe Size
  J01802 220-240 50 300W 180W 1.0 10 m³ / h 38 mm
  J02602 220-240 50 400W 260w 1.8 12 m³ / h 38 mm
  J01804 115 60 0.35HP 0.25HP 2.2 39 GPM 1 1/2 "
  J02604 115 60 0.5HP 0.35HP 3.8 46 GPM 1 1/2 "

  urdhërat e vogla lejohet pa kufi moq.

  45 ditë ofrimit premton me shtesë zbritje 1% në 1 javë vonesë, 2% zbritje për 2 javë vonesë ......

  çmimi competitve në krahasim me shitësit të tjera me të njëjtën cilësi dhe shërbim.

   

  Jo. Përshkrim Jo. Përshkrim
  1 kapak 8 Diffuser
  2 O-unazë 9 shtytës
   3 shportë 10 Pompë strehim të O-Unaza
  4 sitë shtresë e jashtme  11 Pump Strehimi 
  5 Drain Plug 12 motor
  6 Vidhos 13 Motor vidë
  7 Difuzori, O-Unaza    

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !